Zvezdano nebo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvezdano nebo

Prijatelji su poput zvezda, ne možeš ih uvek videti, ali znaš da su uvek tu negde.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 pitanja u vezi foruma

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mima Zvezda
Admin
Mima Zvezda


Broj poruka : 101
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 41
Lokacija : Serbia

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 11:56

kome sta nije jasno neka slobodno ovde pita ..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
novogodisnjazelja

novogodisnjazelja


Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 38
Lokacija : blizu tebe

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 11:59

Zvezda ::
kome sta nije jasno neka slobodno ovde pita ..... cheers

meni nista nije jasno... i sad kao ovo ovde negde kuckam i nemam pojma da l se to ovde pise... grrrr...Razz flower
Nazad na vrh Ići dole
Mima Zvezda
Admin
Mima Zvezda


Broj poruka : 101
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 41
Lokacija : Serbia

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 12:01

ovde mozes slobodno pitati sta te zanima u vezi foruma , ja i gagana cemo ti objasniti Wink
imas teme na forumu , i svaka tema ima podteme , i onda pises na zadatu temu sta zelis .... flower
Nazad na vrh Ići dole
novogodisnjazelja

novogodisnjazelja


Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 38
Lokacija : blizu tebe

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 12:04

Zvezda ::
ovde mozes slobodno pitati sta te zanima u vezi foruma , ja i gagana cemo ti objasniti Wink
imas teme na forumu , i svaka tema ima podteme , i onda pises na zadatu temu sta zelis .... flower

ma slusaj ti pametnjakovicu... meni ovo ne ide od ruke... Wink
ja sad svaki put moram da ulazim u inbox masn da vidim ko mi sta ovde pisao... i jos plus... nista ne kapiram... ma znas sta...
ja cu ovde da udarim po pisanju blogova... pa kud puklo nek pukne... i sto ti meni nisi prijatelj, kad gasa jeste, a? ma ljubim ko god da je! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mima Zvezda
Admin
Mima Zvezda


Broj poruka : 101
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 41
Lokacija : Serbia

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 12:14

kad neko napise nesto bude ti ljubicasti cvetic sastrane .... videces , nemoras u inbox ici....samo polako , naucices Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
novogodisnjazelja

novogodisnjazelja


Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.04.2009
Godina : 38
Lokacija : blizu tebe

pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty2009-04-17, 12:21

Zvezda ::
kad neko napise nesto bude ti ljubicasti cvetic sastrane .... videces , nemoras u inbox ici....samo polako , naucices Like a Star @ heaven

HVAJA... Basketball Basketball Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pitanja u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: pitanja u vezi foruma   pitanja u vezi foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pitanja u vezi foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pitanja i odgovori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zvezdano nebo :: ZABAVA :: Kafana Nebo zvezdano-
Skoči na: